Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wortelnoten commode 4037
Wortelnoten commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4040
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4041
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4044
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4045
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Chinese stoel met marmer/parelmoer 4048
Chinese stoel met marmer/parelmoer
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4049
Chinese hocker

Resultaat:

100 EUR

Antieke Louis Philippe penantkast, 1860 4057
Antieke Louis Philippe penantkast, 1860
Startprijs 200 EUR
Mechelse dolfijnentafel, 1880 4058
Mechelse dolfijnentafel, 1880
Startprijs 400 EUR
Antieke Duitse penantkast, 1860 4059
Antieke Duitse penantkast, 1860
Startprijs 350 EUR
Hollands linnenkabinet 4061
Hollands linnenkabinet
Startprijs 300 EUR
Eiken secretaire met opzet 4062
Eiken secretaire met opzet
Startprijs 300 EUR
Hollandse commode, 1770 4063
Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR
Duitse hangspinde 4064
Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Duitse wandspinde 4066
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 150 EUR
Grote refectory table (eettafel) 4067
Grote refectory table (eettafel)
Startprijs 280 EUR
18e Eeuse Engelse tiltop tafel 4069
18e Eeuse Engelse tiltop tafel
Startprijs 200 EUR
Engelse bureaustoel 4073
Engelse bureaustoel
Startprijs 80 EUR
6x Eiken stoelen 4078
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
Twee stoelen (Thonet-stijl) 4079
Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naaitafel met intarsia, 1860 4082
Naaitafel met intarsia, 1860

Resultaat:

280 EUR

Design commode (beschilderd) 4084
Design commode (beschilderd)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vier biedermeier stoelen 4087
Vier biedermeier stoelen

Resultaat:

100 EUR

Antiek tafelblad met intarsia 4088
Antiek tafelblad met intarsia
Startprijs 100 EUR