Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm. 4089
Antiek vergulde spiegel, H 99 x B 52 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes antieke Mechelse stoelen 4090
Zes antieke Mechelse stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees kastje 4095
Chinees kastje

Resultaat:

400 EUR

Set bijzettafels 4096
Set bijzettafels
Startprijs 600 EUR
Antieke pianokruk 4098
Antieke pianokruk
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gestoken armleunstoel 4100
Gestoken armleunstoel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Chinese/Japanse tafel 4103
Antieke Chinese/Japanse tafel

Resultaat:

130 EUR

Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820 4104
Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820
Startprijs 800 EUR
Eethoek (tafel + 4 stoelen) 4106
Eethoek (tafel + 4 stoelen)
Startprijs 500 EUR
Eiken tafel ca 1920. 4107
Eiken tafel ca 1920.
Startprijs 150 EUR
Schotse hangspinde 4110
Schotse hangspinde
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ronde eettafel Ø 125 cm. 4112
Ronde eettafel Ø 125 cm.

Resultaat:

120 EUR

17e - 18e Eeuwse eiken kist 4113
17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 100 EUR
Antieke kersenhouten stoel, 1830 4114
Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR
Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm. 4115
Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm.
Startprijs 150 EUR
Engelse kaptafel, 1900 4117
Engelse kaptafel, 1900
Startprijs 150 EUR
Eiken secretaire 4118
Eiken secretaire
Startprijs 350 EUR
Mahoniehouten nachtkastje 4119
Mahoniehouten nachtkastje
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse hangvitrine, 1900 4120
Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Commode 4121
Commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse empire chiffoniere 4123
Hollandse empire chiffoniere

Resultaat:

350 EUR

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm. 4126
Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Startprijs 50 EUR
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4128
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR
Antieke Duitse dekenkist, 1820 4130
Antieke Duitse dekenkist, 1820
Startprijs 100 EUR