54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Sofa in biedermeier-stijl 4169
Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 500 EUR
Biedermeier stoel 4170
Biedermeier stoel

35 EUR

Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

60 EUR

Chinese tafelset 4172
Chinese tafelset

180 EUR

Twee Chinese Horseshoe stoelen 4173
Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 275 EUR
Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780 4174
Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Duitse tafel met lade 4175
18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 200 EUR
Eiken commode, 1800 4176
Eiken commode, 1800

190 EUR

18e Eeuwse gestoken kist 4177
18e Eeuwse gestoken kist

50 EUR

Chinese stoel 4178
Chinese stoel
Startprijs 350 EUR
Dubbel gebogen secretaire 4179
Dubbel gebogen secretaire

280 EUR

Mahonie naaitafel, 1850 4180
Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 180 EUR
Mahonie vitrinekast 4181
Mahonie vitrinekast

180 EUR

Vitrinekast 4182
Vitrinekast

200 EUR

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm. 4183
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee oude armleunstoelen 4184
Twee oude armleunstoelen

100 EUR

Vier biedermeier stoelen 4185
Vier biedermeier stoelen

70 EUR

Duitse vitrinekast 4186
Duitse vitrinekast

450 EUR

Kleine damessecretaire 4187
Kleine damessecretaire
Startprijs 150 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4188
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR
Twee eiken gildestoelen 4189
Twee eiken gildestoelen
Startprijs 60 EUR
Brede lederen relax stoel 4190
Brede lederen relax stoel
Startprijs 60 EUR
Tafel met marqueterie 4191
Tafel met marqueterie
Startprijs 250 EUR
Ronde ladenkast met intarsia 4192
Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 250 EUR