Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Klaptafel met intarsia 4193
Klaptafel met intarsia
Startprijs 250 EUR
Ovale bijzettafel met intarsia 4194
Ovale bijzettafel met intarsia
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm. 4195
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4196
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast , 1910 4197
Hollandse penantkast , 1910

Resultaat:

140 EUR

Klein wortelnoten linnenkabinet 4198
Klein wortelnoten linnenkabinet
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse boeren-glasvitrine 4199
Hollandse boeren-glasvitrine

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1820 4200
Antieke commode, 1820

Resultaat:

225 EUR

Eiken armleunstoel 4201
Eiken armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Mahonie secretaire 4202
Mahonie secretaire

Resultaat:

180 EUR

Wortelnoten secretaire 4203
Wortelnoten secretaire
Startprijs 140 EUR
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast 4204
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Eiken jalouziekast 4205
Eiken jalouziekast

Resultaat:

70 EUR

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast 4206
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Startprijs 600 EUR
Hollandse vitrinekast 4207
Hollandse vitrinekast
Startprijs 400 EUR
Antieke bijzettafel, 1900 4208
Antieke bijzettafel, 1900
Startprijs 70 EUR
Antiek schrijfbureau, 1920 4209
Antiek schrijfbureau, 1920
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Gründerzeit spiegel, 1880 4210
Gründerzeit spiegel, 1880

Resultaat:

200 EUR

Antieke penantkast 4211
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Engels sideboard 4212
Engels sideboard
Startprijs 250 EUR
Antieke tafel, 1880 4213
Antieke tafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Secretaire met glasopzet 4214
Secretaire met glasopzet
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Vier antieke eiken stoelen, 1910 4215
Vier antieke eiken stoelen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Vier Franse stoelen 4216
Vier Franse stoelen
Startprijs 200 EUR