Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Goebel eenden, 1970 6110
Twee Goebel eenden, 1970

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1900 6167
Twee antieke vazen, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6175
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm. 6154
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm. 6153
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm. 6043
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Thüringen papegaaien, 1930 6115
Twee Thüringen papegaaien, 1930

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm. 6056
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles 6024
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Herend vaas, H 33 cm. 6091
Herend vaas, H 33 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier antieke tegels, 1910 - 1920 6086
Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Jugendstil tegels (5x) 6064
Lot Jugendstil tegels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm. 6039
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke majolica tabakspot, 1900 6189
Antieke majolica tabakspot, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Duitse theebussen 6186
Twee Duitse theebussen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dresden gebakset 6185
Dresden gebakset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm. 6182
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6173
18e - 19e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (52 st.) 6172
Lot antieke tegels (52 st.)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vijf-delig lampetstel, 1900 6165
Vijf-delig lampetstel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot porselein (3x) 6162
Lot porselein (3x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1910 6139
Twee antieke vazen, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm. 6138
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Delftse Fayence plaquette 6123
Antieke Delftse Fayence plaquette

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm. 6101
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot delen oud Herend porselein 6094
Lot delen oud Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke witjes (60x) 6071
Lot antieke witjes (60x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (80x) 6067
Lot mangaan tegels (80x)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Lot tegels/mangaan (12 st.) 6065
Lot tegels/mangaan (12 st.)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam 6059
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880 6055
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm. 6048
Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6035
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm. 6032
Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos met putti, 1880 6005
Antieke dekseldoos met putti, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6216
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's

Resultaat:

80 EUR

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6215
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startprijs 130 EUR
Uitgebreid Rosenthal servies 6214
Uitgebreid Rosenthal servies
Startprijs 140 EUR
Antieke wandtegel Westraven Utrecht 6213
Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Majolica bloempot Ø 27 cm. 6212
Majolica bloempot Ø 27 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels 6211
Lot antieke wandtegels

Resultaat:

40 EUR

Lot tegels (30x) 6210
Lot tegels (30x)
Startprijs 250 EUR
Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm. 6209
Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Antieke baardman kruik 6208
2x Antieke baardman kruik

Resultaat:

80 EUR

Kleine Meissen spiegel 6207
Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR
4x Italiaanse Napels figuren 6206
4x Italiaanse Napels figuren
Startprijs 70 EUR
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900 6205
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR
Tien porseleinen figuren 6204
Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Drie delen porselein 6203
Drie delen porselein
Startprijs 50 EUR
Antieke majolica jardiniere, 1920 6202
Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Hollandse tegels (11x) 6201
Lot Hollandse tegels (11x)

Resultaat:

130 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm. 6200
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm. 6199
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm. 6198
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot sierschotels (5x) 6197
Lot sierschotels (5x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm. 6196
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke Franse borden, 1900 6195
Drie antieke Franse borden, 1900

Resultaat:

120 EUR

Antieke plaquette, 1900 6193
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot antieke bloempot tegels (30x) 6192
Lot antieke bloempot tegels (30x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee porseleinen koetsen 6191
Twee porseleinen koetsen

Resultaat:

100 EUR

Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm. 6188
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Startprijs 180 EUR
Keramieken hocker, Liggende kameel 6187
Keramieken hocker, Liggende kameel
Startprijs 150 EUR
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6184
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee antieke tegeltableau's 6183
Twee antieke tegeltableau's

Resultaat:

190 EUR

Twee grote borden Ø 36 cm. 6181
Twee grote borden Ø 36 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Acht antieke Engelse Staffordshire figuren 6180
Acht antieke Engelse Staffordshire figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm. 6179
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.

Resultaat:

100 EUR

Meissen dekselterrine 6178
Meissen dekselterrine
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930 6177
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee antieke majolica vazen, 1910 6174
Twee antieke majolica vazen, 1910

Resultaat:

60 EUR

Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm. 6171
Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm. 6170
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm. 6168
Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm.
Startprijs 70 EUR
Lot antieke tegels (43 st.) 6166
Lot antieke tegels (43 st.)
Startprijs 400 EUR
Drie Franse borden Ø 19,5 cm. 6164
Drie Franse borden Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee antieke Franse bloempotten 6163
Twee antieke Franse bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Majolica piedestal, H 52 cm. 6161
Majolica piedestal, H 52 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vijf-delig antiek servies, 1920 6160
Vijf-delig antiek servies, 1920

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels 6159
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels

Resultaat:

60 EUR

Mobach vaas + kruik, 1910 6158
Mobach vaas + kruik, 1910
Startprijs 60 EUR
Porseleinen tegel 6157
Porseleinen tegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm. 6156
17e - 18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 x Ø 23 cm.

Resultaat:

550 EUR

Vier delen divers porselein/aardewerk 6155
Vier delen divers porselein/aardewerk
Startprijs 180 EUR