Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Dorpsstraat 1319
Thijs Buit, Dorpsstraat

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Paul Dom, Twee meisjes in interieur 1164
Paul Dom, Twee meisjes in interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1042
Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan van der Zee, Landschap met landarbeider 1330
Jan van der Zee, Landschap met landarbeider

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs 1162
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes 1236
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
W. Lorenz, Reeëen in landschap 1045
W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Nico Baak, Twentse boerderij 1350
Nico Baak, Twentse boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort 1040
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1384
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Boer op zandpad 1341
Gerard Krol, Boer op zandpad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
M. Hekkink, Vaas met roze rozen 1308
M. Hekkink, Vaas met roze rozen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg 1269
J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vossenjacht 1250
Ongesigneerd, Vossenjacht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom 1235
C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem 1182
Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld 1163
Paul Dom, Stilleven in spiegelbeeld

Resultaat:

550 EUR

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Jules Montigny, Paardenspan op landweg 1036
Jules Montigny, Paardenspan op landweg

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw 1034
Jacob Ritsema, Binnenhof met boerenvrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Punter op meer 1027
Aris Knikker, Punter op meer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Paul Dom, Parodie einde WO II 1007
Paul Dom, Parodie einde WO II

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Simon Maris, Portret jonge vrouw 1006
Simon Maris, Portret jonge vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen 1396
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1379
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven 1371
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Boeren interieur 1368
Onduid. gesig., Boeren interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp 1366
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Johan Mensink, Twentse boerenschuur 1365
Johan Mensink, Twentse boerenschuur

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw 1364
Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916 1362
M. Oehler, Havengezicht Köln 1916

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Francois Gomze, Bosgezicht 1358
Francois Gomze, Bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar 1356
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1353
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse gravures 1352
Twee 18e eeuwse gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen 1347
N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1337
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke landkaart van Zuid Holland 1332
Antieke landkaart van Zuid Holland

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1321
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap 1320
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Venmans, Kermis met draaimolen en figuren 1318
Venmans, Kermis met draaimolen en figuren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak 1315
Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre 1313
C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1312
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap 1307
Thijs Buit, Landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rest-signatuur, Landschap met windmolens 1305
Rest-signatuur, Landschap met windmolens

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fiem, Vaas met anemonen 1304
Fiem, Vaas met anemonen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen 1298
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Jan Knikker Jr.,  Zomers dorpsgezicht 1296
Jan Knikker Jr., Zomers dorpsgezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met koeien 1292
Onduid.gesign., Landschap met koeien

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen 1287
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schleichhardt, Berglandschap in de winter 1286
Schleichhardt, Berglandschap in de winter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Eybergen, Stilleven 1285
J. Eybergen, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren 1282
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot 1280
Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter 1277
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Horsman, Hollands havengezicht met boten 1275
Horsman, Hollands havengezicht met boten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Stilleven 1264
Thomas Heesakkers, Stilleven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw 1258
Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht 1255
Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen 1247
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters 1237
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Collectie van 11 anatomische studies 1228
Collectie van 11 anatomische studies

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas 1209
Keramieken tegel met een voorstelling van Degas

Resultaat:

240 EUR

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man 1207
Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startprijs 475 EUR
Verkocht
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip 1193
J.F. Scherrewitz, Boerenschuur met kip

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1189
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen 1188
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Martens, Hollands havengezicht 1186
A. Martens, Hollands havengezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Janssens, Vrouwelijk naakt 1180
G. Janssens, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed 1175
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin 1171
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Monogram J. v.d. B., Divers 1166
3x Monogram J. v.d. B., Divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven 1165
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond 1159
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne 1158
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht 1155
G.J. Veenstra, Winters dorpsgezicht

Resultaat:

225 EUR

E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR
Verkocht
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg 1150
A. Knikker, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

275 EUR