54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Lot antiek Japans porselein 7711
Lot antiek Japans porselein

1.400 EUR

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

7.000 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels 7037
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

1.400 EUR

Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

9.500 EUR

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

3.750 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

10.000 EUR

Antiek Hollands karabijn 2700
Antiek Hollands karabijn

400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7329
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

1.400 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

2.500 EUR

Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

3.250 EUR

18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm. 7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

1.000 EUR

Thijs Buit, Dorpsstraat 1319
Thijs Buit, Dorpsstraat

350 EUR

Zes Chinese kopjes + onderzetters 7614
Zes Chinese kopjes + onderzetters

1.100 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

300 EUR

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

3.250 EUR

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels 7058
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels

1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

950 EUR

18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

800 EUR

Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7063
Chinese celadon kom Ø 17 cm.

1.000 EUR

Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm. 7690
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

1.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

225 EUR

Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800 7064
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800

1.100 EUR

Mahonie bonheur met spiegels 4014
Mahonie bonheur met spiegels

400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

425 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm. 7122
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 12 - 14,5 cm.

900 EUR

Chinenese wierookbrander 7070
Chinenese wierookbrander

950 EUR

Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

1.600 EUR

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7062
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

4.250 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm. 7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

850 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm. 7015
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

1.400 EUR

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

1.100 EUR

Antieke Japanse schotel Ø 46 cm. 7425
Antieke Japanse schotel Ø 46 cm.

650 EUR

Drie zeldzame Chinese kop + schotels 7418
Drie zeldzame Chinese kop + schotels

600 EUR

Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

1.100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm. 7199
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi stemcup Ø 8 cm.

800 EUR

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

2.250 EUR

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

325 EUR

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7715
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

1.900 EUR

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm. 7429
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.

650 EUR

Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans) 7298
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)

400 EUR

Drie Chinese vazen 7247
Drie Chinese vazen

700 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm. 7218
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 20 - 23 cm.

1.300 EUR

Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm. 7143
Chinese penselenpot, H 16,2 x Ø 19,2 cm.

1.600 EUR

Chinese stemkom, Ø 13,2 cm. 7136
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm.

300 EUR

Chinese bloempot + onderschotel 7135
Chinese bloempot + onderschotel

850 EUR

Twee Chinese borden Ø 20,5 cm. 7104
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.

450 EUR

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm. 7073
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.

1.200 EUR

Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm. 7067
Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.

1.000 EUR

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7019
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

1.700 EUR

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes 7012
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

2.000 EUR

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm, 7006
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

1.700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie  Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm. 7472

700 EUR

Twee Imari vazen 7426
Twee Imari vazen

400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinese Queng Lung schotel Ø 44 cm. 7095
Zeer grote 18e eeuwse Chinese Queng Lung schotel Ø 44 cm.

1.200 EUR

Chinese Yixing trekpot 7046
Chinese Yixing trekpot

950 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4031
Hollandse penantkast, 1860

600 EUR

Paul Dom, Twee meisjes in interieur 1164
Paul Dom, Twee meisjes in interieur

1.300 EUR

Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm. 7577
Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm.

350 EUR

Grote Chinese vaas, H 41 cm. 7498
Grote Chinese vaas, H 41 cm.

300 EUR

2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm. 7430
2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm.

300 EUR

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m. 7423
Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.

1.200 EUR

Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7109
Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

600 EUR

Twee Goebel eenden, 1970 6110
Twee Goebel eenden, 1970

140 EUR

Eiken Art Deco bank 4054
Eiken Art Deco bank

225 EUR

Tuinstel (bank + 2 stoelen) 4024
Tuinstel (bank + 2 stoelen)

425 EUR

2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas 26
2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas

650 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7735
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.

800 EUR

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm. 7427
Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.

1.800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm. 7345
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.

2.000 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels 7204
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels

350 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm. 7118
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.

500 EUR

18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

750 EUR

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm. 7103
Drie Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.

1.300 EUR

Twee delen Chinees Kang Xi porselein 7043
Twee delen Chinees Kang Xi porselein

650 EUR

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm. 7013
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

425 EUR

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm. 5501
Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

1.600 EUR

Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1042
Eef de Weerd, Abstract/figuratief

600 EUR

Twee delen Chinees porselein 7522
Twee delen Chinees porselein

325 EUR

Lot antiek Chinees Familie Rose porselein 7499
Lot antiek Chinees Familie Rose porselein

400 EUR

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm. 7404
18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.

400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7328
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

400 EUR

Chinese wierookbrander Ø 13 cm. 7321
Chinese wierookbrander Ø 13 cm.

1.200 EUR

Chinese tulpenvaas 7305
Chinese tulpenvaas

1.300 EUR

Lot Chinees porselein (2x) 7182
Lot Chinees porselein (2x)

1.200 EUR

Chinese dekselpot, H 19 cm. 7133
Chinese dekselpot, H 19 cm.

2.250 EUR

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm. 7108
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.

450 EUR

Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm. 7107
Drie zeldzame Chinese kommen Ø 17,6 - 26 cm.

700 EUR

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel 7078
18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel

2.000 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7076
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.

550 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7033
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.

600 EUR

Twee antieke vazen, 1900 6167
Twee antieke vazen, 1900

190 EUR

Jan van der Zee, Landschap met landarbeider 1330
Jan van der Zee, Landschap met landarbeider

170 EUR

P. Landkroon, Hollands havengezicht 1195
P. Landkroon, Hollands havengezicht

850 EUR

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs 1162
Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs

400 EUR