Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Delftse vaas, H 55 x Ø 24 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts kaststel, 1920
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 - 31 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal/landschap decor. Groot bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880
Resultaat: 450 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Makkumer Fayence dekselvazen. Gemerkt Tichelaar. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 18 cm. Twee chips. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.

Stel 18e eeuwse Delftse? terrines
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goe...

Vijf-delig Frans kaststel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam. Het betreft zeven borden uit de 17e - 18e eeuw. Divers. Religieus et cetera. Afmeting: Ø 19 - Ø 23 cm. Gereconstrueerde scherven. In redelijke staat.

5x Borden 'de Klauw', 1900
Resultaat: 250 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.

Lot Hollands aardewerk (7x)
Startprijs 80 EUR

Zeven delen Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Twee Delftse borden, 19e eeuw + vijf Makkumer borden/schalen. Afmeting: Ø 16,5 - 22 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinoiserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (5x)
Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot tegels/mangaan (12 st.)
Resultaat: 160 EUR

Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.)
Resultaat: 190 EUR

Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (80x)
Resultaat: 1.300 EUR

Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (30x)
Resultaat: 600 EUR

Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (35x)
Resultaat: 550 EUR

Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (38 x)
Startprijs 100 EUR

Lot tegels (38 stuks). Makkum et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke witjes (60x)
Resultaat: 800 EUR

Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.