Chinees porseleinen pijpvaas met ijzer-oxide decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met drakenkoppen + bodemmerk. Oudere restauratie + haarscheur + gaatje. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.