Drie Chinees porseleinen schotels met floraal decor. 18e Eeuw, cargo? Afmeting: Ø 16 - Ø 17 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek cloisonné. Bestaande uit: 19e Eeuwse kom met bodemmerk, China? En twee Japanse dekseldozen, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose terrine met onderschotel. Figuren/floraal/insecten en goud decor. Afmeting: 17 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees speksteen gesneden hoofd op houten console. Enkele chips. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.