Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas met cloisonné florale decors + zeepaarden. Gu vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas met reliëf decor. Zonder deksel. Hectagonaal. Floraal/tempelhonden decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
16e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakschotel met vogels in tuin/coulissen decor. Gelijmd + chips. Afmeting: Ø 29,2 cm. In matige staat.