Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm. 7674
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee Chinese waterpotjes 7675
Twee Chinese waterpotjes

Resultaat:

190 EUR

Chinees tablet van messing Ø 74 cm. 7676
Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 250 EUR
Antiek dienblad van keramiek, 1900 7677
Antiek dienblad van keramiek, 1900
Startprijs 40 EUR
Tibetaanse bronzen boeddha figuur 7678
Tibetaanse bronzen boeddha figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm. 7679
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese vaas, H 37,7 cm. 7680
Chinese vaas, H 37,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm. 7681
Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drinkbeker Ø 9 cm. 7682
Chinese drinkbeker Ø 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm. 7683
Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,3 cm. 7684
Chinees bord Ø 20,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7685
Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese blanc de chine vaas, H 30,4 cm. 7686
Chinese blanc de chine vaas, H 30,4 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7687
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,3 cm. 7688
Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm. 7689
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm. 7690
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Familie Rose theepot 7691
Familie Rose theepot

Resultaat:

140 EUR

Chinese vaas + schaal 7692
Chinese vaas + schaal
Startprijs 180 EUR
Chinese dekselpot, H 32 cm. 7693
Chinese dekselpot, H 32 cm.
Startprijs 160 EUR
Vijf Japanse cloisonné borden Ø 22- 24 cm. 7694
Vijf Japanse cloisonné borden Ø 22- 24 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Grote Japanse Imari bloempot 7695
Grote Japanse Imari bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm. 7696
Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Chinese celadon eend 7697
Chinese celadon eend
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm. 7698
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Chinees bord Ø 24,6 cm. 7699
Chinees bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinees kopje Ø 7,5 cm. 7700
Chinees kopje Ø 7,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans/Chinees aardewerk 7701
Lot antiek Japans/Chinees aardewerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuwse Chinese trekpot 7703
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese scepter met jade 7704
Chinese scepter met jade

Resultaat:

500 EUR

Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm. 7705
Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot Chinees porslein (5x) 7706
Lot Chinees porslein (5x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm. 7707
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Kang Xi kop/schotel 7708
Kang Xi kop/schotel
Startprijs 160 EUR
Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7709
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese schaal Ø 8 cm. 7710
Chinese schaal Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot antiek Japans porselein 7711
Lot antiek Japans porselein

Resultaat:

1.400 EUR

Drie delen Chinees porselein 7712
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Chinese cup van jade met salamander 7713
Chinese cup van jade met salamander
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm. 7714
Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7715
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm. 7716
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese olielamp, H 43 cm. 7717
Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm. 7718
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (4x) 7719
Lot antiek Chinees porselein (4x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7720
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 22 cm. 7721
Chinese bloempot Ø 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen 7722
Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese censers 7723
Twee Chinese censers
Startprijs 225 EUR
41 7724
41
Startprijs 180 EUR
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm. 7725
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese Kantonese vaas, H 46 cm. 7726
Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm. 7727
Vijf Chinese borden Ø 20 - 21 cm.

Resultaat:

60 EUR

6x Chinees porselein 7728
6x Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm. 7729
Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Lot Chinees porselein (3x) 7730
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR
2x 18e eeuws Chinees Imari 7731
2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 80 EUR
Kleine Chinese Yixing trekpot 7732
Kleine Chinese Yixing trekpot
Startprijs 180 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7733
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7734
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm. 7735
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

800 EUR

Lot Chinees porselein ( 6x) 7736
Lot Chinees porselein ( 6x)
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm. 7737
Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm. 7738
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm. 7739
18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm. 7740
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie 17e - 18e  eeuse Chinese borden Ø 21 cm. 7741
Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.

Resultaat:

180 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7742
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm. 7743
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7744
18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7745
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm. 7746
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Antieke Japans Satsuma servies 7747
Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7748
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees servies 7750
18e Eeuws Chinees servies

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm. 7751
Vijf-delige 18e Eeuws Chinees kaststel, H 23 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7752
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Antieke  Chinese kom Ø 17,5 cm. 7753
Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm. 7754
Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat:

375 EUR

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7756
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7757
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm. 7758
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, H 30 cm.

Resultaat:

80 EUR