Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden 1044
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1046
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen 1047
W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen
Startprijs 250 EUR
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam 1048
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1049
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR
Verkocht
D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw 1050
D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Studie figuren 1051
Ongesigneerd, Studie figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Portret Santa Rosa de Lima 1054
Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat:

850 EUR

Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin 1055
Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret Duitse officier 1057
Ongesigneerd, Portret Duitse officier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gesigneerd Japans zijde-schilderij 1059
Gesigneerd Japans zijde-schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Monogram H.R., Landschap met koeien 1061
Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

425 EUR

J. Franken, Vrouw op balkon bij zee 1065
J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 200 EUR
Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract 1070
G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 500 EUR
Verkocht
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat:

700 EUR

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen 1076
H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Startprijs 500 EUR
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen 1077
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 400 EUR
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien 1078
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien
Startprijs 400 EUR
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park 1079
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Figuren in park
Startprijs 700 EUR
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park 1080
Rolf Dieter Meyer-Wiegand, Meisje met dieren in het park
Startprijs 600 EUR
2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren 1081
2x Ongesigneerd, Karikaturen Duitse officieren
Startprijs 700 EUR