Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.J. Zwart, Drentse boerderij 1052
A.J. Zwart, Drentse boerderij

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur 1053
H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Portret Santa Rosa de Lima 1054
Portret Santa Rosa de Lima

Resultaat:

850 EUR

Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin 1055
Monogram T.V.D.B., Stal interieur met vee, boer en boerin
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht 1056
Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Duitse officier 1057
Ongesigneerd, Portret Duitse officier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1058
Drie gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gesigneerd Japans zijde-schilderij 1059
Gesigneerd Japans zijde-schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Monogram H.R., Landschap met koeien 1061
Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Andy Warhol, One dollar biljet 1062
Andy Warhol, One dollar biljet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1063
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Piet Bouter, Landschap met schapen en boerin 1064
Piet Bouter, Landschap met schapen en boerin

Resultaat:

150 EUR

J. Franken, Vrouw op balkon bij zee 1065
J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees 1066
Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees

Resultaat:

1.100 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract 1070
G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 500 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1071
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken 1072
C. Cornelisz, Stilleven met perziken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en citroen 1073
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en citroen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg 1075
W.A. Knip, Boerderij met hooiberg

Resultaat:

700 EUR

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen 1076
H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Startprijs 500 EUR
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen 1077
C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 400 EUR