Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Schaeffer, Hollands landschap 1376
Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin 1377
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin
Startprijs 150 EUR
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1378
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw 1379
A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw

Resultaat:

160 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1380
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Wim Wander Kersten, Compositie I 1381
Wim Wander Kersten, Compositie I

Resultaat:

325 EUR

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan 1382
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 200 EUR
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs 1383
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1384
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1385
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Kip 1386
Anton Heyboer, Kip

Resultaat:

120 EUR

Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs 1387
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR
Peter, Fruitstilleven 1388
Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR
J. Michael, Parijs stadsgezicht 1389
J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh 1390
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR
Trümper, Portret oude dame 1391
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals) 1392
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Trümper, Portret 17e eeuwse heer 1393
Trümper, Portret 17e eeuwse heer

Resultaat:

70 EUR

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1394
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 100 EUR
Kees de Waal, Diary AGenda 1395
Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR
Verkocht
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen 1396
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen

Resultaat:

60 EUR