Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Zilveren streeksieraden, 833/000, met 4 broches en een hanger. In goede staat. Totaal ca 20,8 gram.
Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...
Lot met 25 zilveren ringen, 925/000 en 835/000,met o.a. kinderringen. Totaal ca 40 gram. ø43-64. In goede staat
Acht zilveren armbanden, 925/000 en 835/000, met o.a. een figaro schakel, gourmetschakel, koordmodel en Frans gourmet. Totaal ca 87,4 gram. In goede staat.
Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een uil op een tak, versierd met venster-emaille, robijn en markesietstenen. 3,5x2,5cm. ca 6,0 gram. Nieuw
Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.
10 Paar zilveren oorstekers, diverse modellen met knopjes en verschillende kleurstenen. 835/000 en 925/000. Totaal ca 17,2 gram. In goede staat
Zilveren collier en hanger, 925/000. Fijn rond spangcollier met daaraan een driehoekig gecontourneerde hanger voorzien van zirconia's en 2 lila ingelegde stukken parelmoet. Grootte hanger 33x49mm, 42 ...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, met diamant. Fijn ankercollier voorzien van een bloemvormige hanger bezet met 8 roosgeslepen diamanten. ø hanger 13 mm. lengte 40-42cm. ca 2,6 gram. In goede st...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band voorzien van een markiesvormige rozet bezet met singlecut geslepen diamanten, Totaal ca 0,45 ct P-W. Breedte kop 16 mm. ø 55. ca 4,9 g...
Twee paar gouden oorstekers, 585/000. Een paar stekers met een hanger voorzien van een peervormig geslepen rijnkiezel. Totale lengte 20 mm. En een paar oorstekers in de vorm van een vlinder, 8x6,5mm....
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring Diamonde model 611 met een briljant geslepen diamant, 0,05 ct. Breedte 2,6 mm. ø 55, ca 2,5 gram. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 585/000, met zirconia's. Oorringen met steker en pousette en voorzien van een rij met vierkant geslepen zirconia's. breedte 3,6mm, ø 17 mm. totaal ca 2,4 gram. In goede staat
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Ring met een dubbel rozet in zeskant, bezet met 19 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,90 ct. ø kop 13 mm. ø 60. ca 3,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...
Design ring met een groen kunststoffen band, voorzien van een geelgouden element, 750/000, met grote parel en groene steen. ø 61. breedte 17 mm. ca 7,3 gram. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 585/000, met citrien en diamant. Fijne ring met een grote 4 poot chaton bezet met een rond gefacetteerde citrien, ø 6,5mm, en aan weerskanten in de band 6 singlecut geslepen ...
Rosé gouden ring, 750/000, met zwarte diamant. Strakke vierkante aan één zijde bezet met 7 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct. Breedte 3,1 mm, ca 8,0 gram. In zeer goede staat
Geelgouden kruishanger, crucifix, 585/000, met witgouden jezus. 18x38mm, incl. oog. ca 3,0 gram. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...