54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Bronzen jachthond 5049
Bronzen jachthond

80 EUR

Twee 18e eeuwse zachthout figuren 5050
Twee 18e eeuwse zachthout figuren
Startprijs 180 EUR
Drie bronzen figuren 5051
Drie bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur 5052
Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR
Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Antiek Heilig figuur, H 63 cm. 5054
Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Twee delen aardewerk 5055
Twee delen aardewerk
Startprijs 40 EUR
Bronzen beeld, Varken 5056
Bronzen beeld, Varken

110 EUR

Bronzen figurengroep 5057
Bronzen figurengroep
Startprijs 300 EUR
Twee bronzen 5058
Twee bronzen

50 EUR

Antiek bronzen figuur 5059
Antiek bronzen figuur

100 EUR

Antiek terracotta figuur, H 62 cm. 5060
Antiek terracotta figuur, H 62 cm.
Startprijs 80 EUR
Antiek Frans figuur, 1880 5061
Antiek Frans figuur, 1880
Startprijs 250 EUR
Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen 5062
Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen figuur, H 42 cm. 5063
Bronzen figuur, H 42 cm.
Startprijs 150 EUR
Gesigneerd bronzen figuur 5064
Gesigneerd bronzen figuur
Startprijs 80 EUR
Afrikaans houten beeld 5065
Afrikaans houten beeld
Startprijs 50 EUR
Drie Indonesische hardhouten beelden 5066
Drie Indonesische hardhouten beelden
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Mannelijk naakt 5067
Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Startprijs 900 EUR
Bronzen figuur, Grijpvogel 5068
Bronzen figuur, Grijpvogel
Startprijs 140 EUR
Antiek Mariabeeld van gips, H 58 cm. 5069
Antiek Mariabeeld van gips, H 58 cm.

60 EUR

Bronzen figuur, Dame met windhond 5070
Bronzen figuur, Dame met windhond
Startprijs 120 EUR
Drie delen brons 5071
Drie delen brons
Startprijs 50 EUR
Antiek Frans figuur, 1900 5072
Antiek Frans figuur, 1900

60 EUR