Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese theebus, H 18,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 10 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese celadon hocker Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese celadon hocker van porselein met draken decor + bodemmerk. (voor kinderen). Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes + onderzetters
Resultaat: 1.100 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese glazen vaas, H 18 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese blauw-witte vaas, H 43 x Ø 30 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote Chinese balustervormige vaas met vogels/paarden in landschap + koppen. Bakfouten bij onderrand. Afmeting: H 43 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese glazen censer Ø 11,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat

Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese gestoken walnoot, 1900
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

12x Chinees steengoed
Startprijs 70 EUR

Twaalf delen oud Chinees geglazuurd steengoed. Onder andere: schalen, kommen et cetera. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Chinees zijden jas
Resultaat: 100 EUR

Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.

12-Delig Japans servies, 1910
Resultaat: 120 EUR

Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 19 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Japans porseleinen Imari bord. Figuur in boot decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.