Twee Chinees porseleinen theebussen met deksel. Zotjes/geisha, Kang Xi stijl. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein met draken decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 13 - Ø 19,5 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat
Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
Witgouden ring, 585/000, met lapis lazuli en diamant. Strakke ring met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en daaromheen aan driekanten 15 singlecut geslepen diamanten verdeeld. Totaal ca 0,30 ct. B...
Witgouden entougering, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,75 ct P-W. Grootte rozet 10 mm. ca 2,9 gram. ø 50/51. Met certificaat. In goede staat
I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een markiesvormige kop bezet met 14 diamanten met een oud briljant slijpsel en 1 zirconia. Grootte kop 10x19mm. ø52. ca 3,3 gram. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.