Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee Chinees porseleinen theebussen met deksel. Zotjes/geisha, Kang Xi stijl. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein met draken decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 13 - Ø 19,5 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Koningin Beatrix
Startprijs 300 EUR

Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR

Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode met snijwerk, 1880
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...

Witgouden ring met lapis lazuli
Startprijs 350 EUR

Witgouden ring, 585/000, met lapis lazuli en diamant. Strakke ring met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en daaromheen aan driekanten 15 singlecut geslepen diamanten verdeeld. Totaal ca 0,30 ct. B...

Witgouden ring diamant
Resultaat: 350 EUR

Witgouden entougering, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0,75 ct P-W. Grootte rozet 10 mm. ca 2,9 gram. ø 50/51. Met certificaat. In goede staat

I. Schmidt, Zwitsers berglandschap
Resultaat: 50 EUR

I. Schmidt. Duitse School. Circa 1950. Zwitsers berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.

Gouden ring
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een markiesvormige kop bezet met 14 diamanten met een oud briljant slijpsel en 1 zirconia. Grootte kop 10x19mm. ø52. ca 3,3 gram. In goede staat

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast met etage, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.

Engels linnenkabinet
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.