Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren 1224
A.M. Geijp, Landschap met vissende boeren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Commode 4121
Commode

Resultaat:

150 EUR

Zilveren fruitschaal 276
Zilveren fruitschaal
Startprijs 400 EUR
Zilveren wijnfles-houder 283
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 375 EUR
Zilveren brillenkoker 133
Zilveren brillenkoker
Startprijs 140 EUR
Zilveren molen & blaasbalgdoosje 290
Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Startprijs 150 EUR
Mosterdpot & zoutvat met zilver 140
Mosterdpot & zoutvat met zilver
Startprijs 260 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee zilveren bonbonmandjes 147
Twee zilveren bonbonmandjes

Resultaat:

100 EUR

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm. 7752
18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1274
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
Witgouden rozetring met diamant 527
Witgouden rozetring met diamant
Startprijs 900 EUR
Verkocht
F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan 1310
F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan

Resultaat:

60 EUR

Witgouden armband 534
Witgouden armband
Startprijs 2.000 EUR
P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk 1317
P.B. Cop, Strandgezicht met bomschuit en vissersvolk
Startprijs 280 EUR
Set gouden ringen met diamant 541
Set gouden ringen met diamant
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat 1324
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat

Resultaat:

50 EUR

Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

IWC horloge 577
IWC horloge
Startprijs 700 EUR
Erotisch zakhorloge 584
Erotisch zakhorloge
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Maurice Lacroix horloge 591
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

50 EUR