54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Zilveren molen 179
Zilveren molen
Startprijs 100 EUR
Paar kandijcoupes met zilver 180
Paar kandijcoupes met zilver
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm. 7019
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

1.700 EUR

Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm. 2726
Vier oude/antieke dolken, L 31 - 43 cm.

170 EUR

Antiek geweer in koffer 2727
Antiek geweer in koffer

425 EUR

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm. 2741
Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.

140 EUR

Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras 1206
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

7.500 EUR

Familie Rose theepot 7691
Familie Rose theepot

140 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4031
Hollandse penantkast, 1860

600 EUR

Antieke vertico, 1900 4032
Antieke vertico, 1900
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR
Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm. 7705
Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm.
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porslein (5x) 7706
Lot Chinees porslein (5x)

150 EUR

Antieke zilveren kan, 1762 43
Antieke zilveren kan, 1762

450 EUR

Karaf met slijp/zilverwerk 44
Karaf met slijp/zilverwerk
Startprijs 100 EUR
Antieke oriëntaalse bijzettafel 4046
Antieke oriëntaalse bijzettafel

100 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm. 7055
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.

150 EUR

Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm. 7056
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.

200 EUR

Andy Warhol, Koningin Beatrix 1256
Andy Warhol, Koningin Beatrix
Startprijs 300 EUR
Drie 17e - 18e  eeuse Chinese borden Ø 21 cm. 7741
Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.

180 EUR

Chinenese wierookbrander 7070
Chinenese wierookbrander

950 EUR

18e Eeuws kabinet + 2 vazen 4081
18e Eeuws kabinet + 2 vazen

350 EUR