Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zes steengoed oliekruiken
Resultaat: 60 EUR

Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen bodemvondsten
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

5 Koralen doodshoofdjes
Resultaat: 60 EUR

Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

2 Kandelaren, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot porseleinen gewichten
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.

Engels kistje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Messing kaarskandelaar, H 94 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Drie messing kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.

Fayence kaarskandelaar, H 59 cm.
Resultaat: 50 EUR

Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke lampenvoeten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee met koper beslagen wandlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.

Antieke motorbril + muts
Resultaat: 50 EUR

Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

Kapstok, 1930
Resultaat: 50 EUR

Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek brons, 1900
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...

Antieke vaas, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Klein decoratief harnas
Resultaat: 50 EUR

Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Vuurbokken+openhaard bestek
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke lederen buideltas, 1900
Resultaat: 50 EUR

Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.