Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zes steengoed oliekruiken 2224
Zes steengoed oliekruiken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke bronzen bodemvondsten 2228
Lot antieke bronzen bodemvondsten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Koralen doodshoofdjes 2229
5 Koralen doodshoofdjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bodemvondst 2230
Antieke bodemvondst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bureaulamp, H 42 cm. 2245
Antieke bureaulamp, H 42 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke paraplubak, 1900 2251
Antieke paraplubak, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kandelaren, 18e eeuw 2013
2 Kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot porseleinen gewichten 2045
Lot porseleinen gewichten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels kistje 2059
Engels kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke kandelaren 2104
Lot antieke kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing kaarskandelaar, H 94 cm. 2106
Messing kaarskandelaar, H 94 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie messing kandelaren 2110
Drie messing kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fayence kaarskandelaar, H 59 cm. 2115
Fayence kaarskandelaar, H 59 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee oude/antieke lampenvoeten 2122
Twee oude/antieke lampenvoeten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee met koper beslagen wandlampen 2124
Twee met koper beslagen wandlampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek koperwerk 2133
Lot oud/antiek koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke motorbril + muts 2165
Antieke motorbril + muts

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kapstok, 1930 2179
Kapstok, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek brons, 1900 2180
Lot oud/antiek brons, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke vaas, 1900 2185
Antieke vaas, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Klein decoratief harnas 2194
Klein decoratief harnas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vuurbokken+openhaard bestek 2214
Vuurbokken+openhaard bestek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel Ø 17 cm. 2225
Bronzen vijzel Ø 17 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke lederen buideltas, 1900 2238
Antieke lederen buideltas, 1900

Resultaat:

50 EUR