Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse eiken buffetkast, 1880. 4240
Franse eiken buffetkast, 1880.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese stoel met marmer/parelmoer 4241
Chinese stoel met marmer/parelmoer

Resultaat:

225 EUR

Twee stoelen (Thonet-stijl) 4242
Twee stoelen (Thonet-stijl)
Startprijs 50 EUR
Kersenhouten dressoir 4243
Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout. 4244
Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout.
Startprijs 700 EUR
Antieke vertico, 1900 4245
Antieke vertico, 1900
Startprijs 500 EUR
Duits schrijfbureau, 1880 4246
Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR
Antieke kersenhouten stoel, 1830 4247
Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm. 4248
Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm.

Resultaat:

140 EUR

Sofa in biedermeier-stijl 4249
Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 400 EUR
Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780 4250
Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 400 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4251
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Engelse kaptafel, 1900 4252
Engelse kaptafel, 1900
Startprijs 100 EUR
17e - 18e Eeuwse eiken kist 4253
17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 70 EUR
Klein wortelnoten linnenkabinet 4254
Klein wortelnoten linnenkabinet
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hollandse commode 4255
Hollandse commode

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse empire penantkast 4256
Hollandse empire penantkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Duitse dekenkist, 1820 4257
Antieke Duitse dekenkist, 1820

Resultaat:

80 EUR

Antieke Franse hangvitrine, 1900 4258
Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast 4259
18e Eeuwse Hollandse 4-deurs kast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Mahoniehouten nachtkastje 4260
Mahoniehouten nachtkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken gebogen commode 4261
Eiken gebogen commode

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Dubbelgebogen commode 4262
Dubbelgebogen commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4263
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

180 EUR