Lot antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Imari kom met floraal/goud decor, haarlijn. 4x Kopjes + schotels, onder andere capucijne, familie rose, queng lung. Kopjes: chips en/of haarlijn. Schotels: ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen boeddhistisch Satsuma figuur met goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw en ouder. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese, deels vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen vazen met landschap/figuren/karakterteken decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Eén bord chip, één bord goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Figuren in tuin decor. Eén schotel goed (Europeanen). Eén schotel, twee chips. Eén schotel, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 9,5 - 12 cm. In redeli...
Grote Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/paradijsvogel/goud decor. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén kom chips, rest goed. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met konijn in landschap/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. Eén chip. In redelijke staat.
Chinees 18e eeuws Quenglung bakje met zilveren rand, 835/000, en een plated theezeef, mist emmer. ø8x4cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen ca 1900 met decor van spel spelende geisha's. Craquelé glazuur. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met tuin/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese yixing theepotten. Divers. Aardewerk. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 21,7 - 22,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met fruitranken decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Vaas, haarlijn bovenrand. 1x Bloempot, goed. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden. Landschap decor. Grootste bord heeft chip. Twee landschap borden haarlijn + gelijmd + chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Cafe au lait glazuur, floraal/landschap decor, onderrand schade. 1x Theeglazuur, floraal decor, chip. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek China. 1x Lakstempel met tijger van natuursteen. 1x Geisha met kind van speksteen. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Queng lung. Bestaande uit: Kom, gelijmd. Tazza, haarscheur. Bord, gelijmd. Bord, haarscheur. Bord, gelijmd + chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In matige staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...
Zeven antieke Chinees + Japans porseleinen schotels. 3x Japans Imari met bodemmerk, goed. 4x Chinees kang xi, één haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In goede staat.
Zes delen divers Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: drie gemberpotten, drie vazen. Twee vazen gelijmd, rest goed. Afmeting: 11 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekseldozen met porselein. Eén tableau met parelmoer. Afmeting: 12 - 31,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Grote kom met kraanvogel decor + bodemmerk. En drie diverse borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 37 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 1x 18e Eeuw. 5x 19e Eeuw. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Bodemmerken. Afmeting: Ø 12 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte kang xi schotel met vogel/bloemen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselpot met vogels in tuin decor + bodemmerk. Chip deksel + randschades. Afmeting: 34 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen beker met oren. Bloemvaas decor. Bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met paradijsvogel decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Met bodemmerk F. Floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 12,6 cm. In redelijke staat.
Twee antieke keramieken kraagvazen met chinoiserie/goud decor. Circa 1900. Twee chips onderkant vazen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Japanse lakwerk dienbladen + bronzen vaas met cloisonné. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.