W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Abe Hisako 1968. Lithografie. Titel: Spring flower with vase. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Indonesisch schilderij op zijde met mythologische voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Liggende naakte vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.
P.G.F. van Herwaarden. Circa 1930. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Lucas Bauer. Circa 1940 - 1950. Boerderij bij bomenpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse houtsnede met tekst en signatuur. Landschap met ouder echtpaar. Vouwen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.
Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Bosgezicht met schuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.