Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Heinecke, Stadspoort Vianen
Startprijs 100 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Stadspoort Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Riviergezicht Lutterzand Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo J. Jordaan, Artiste,
Startprijs 100 EUR

Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 39 cm. In goede staat.

Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.

Oosterse gouache
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.

Oosterse gouache met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.

Willem Kerseboom, Landschap Bali
Startprijs 100 EUR

Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.

Huib Cozijn, Landschap met boeren huis en koeien
Startprijs 100 EUR

Huib Cozijn. 1942 - 2020. Landschap met boeren huis en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Briët, Boer bij haard
Startprijs 100 EUR

A. Briët. Circa 1900. Boer bij haard. Sepia op papier. Afmeting: H 14 x B 19 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR

Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke ets, Heer bij venster
Startprijs 100 EUR

Antieke ets. Circa 1900. Met signatuur Rembrandt fecit 1697. Heer bij venster. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 19,5 cm. In goede staat.

J.v.d. Weele, Romantisch paar
Startprijs 100 EUR

J. v.d. Weele. 19e Eeuw. Romantisch paar in medaillon. Aquarel op papier. Afmeting: H 27,5 x B 24,5 cm. In goede staat.

A. Wassenburg, Landschap Giethoorn
Startprijs 100 EUR

Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Landschap Giethoorn met brug, huis en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven
Startprijs 100 EUR

F.A. Mooy. 1884 - 1968. Riviergezicht met steenoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

Ets, Jachttafereel
Startprijs 100 EUR

Grote jachtprent in wortelnoten lijst. Run to earth. Ets op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 120 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met patrijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 120 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.

H. Welther, Poldergezicht
Startprijs 120 EUR

H. Welther. Circa 1920. Pseudoniem Knikker. Poldergezicht met figuur in roeiboot. (1 plakker). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.