Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Compositie in de stijl van Victory Boogie Woogie Mondriaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Riviergezicht met ophaalbrug, figuur en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Blaker
Startprijs 150 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Titel: het oude lampje (1939). Blaker. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Wim v.d. Anker, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Hollands riviergezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 150 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Landschap met watermolen en figuur. Eén beschadiging in de lucht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 67 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 150 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Boereninterieur met figuren.
Startprijs 150 EUR

Naar D.A.C. Artz. Boereninterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ant. Vijftigschild, Heuvelachtig dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Ant. Vijftigschild. 1902 - 1981. Heuvelachtig dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes op papier. Met signatuur. Afmeting: H 37 x B 25 cm. / H 35 x B 24 cm. In goede staat.

Danny Jacobs, Dame in Hollands landschap
Startprijs 150 EUR

Danny Jacobs. 21e Eeuw. Dame in Hollands landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 150 EUR

J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Verveer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR

Verveer. Circa 1930. Hollandse School. Hollands landschap met rivier, boeren huizen en platbodem. Eén plakker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

L. Scheen, Haven met sleepboot
Startprijs 150 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met sleepboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jan Balke, Stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Jan Balke. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 41 cm. In goede staat.

T. Warren, Geisha
Startprijs 150 EUR

Tonny Warren. 21e Eeuw. Geisha. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

van Gilst, Korenschoven
Startprijs 150 EUR

Van Gilst. Hollandse School. Circa 1930. Hollands landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vissersboten op kade
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk. Frits G........ Circa 1940. Vissersboten op kade. Eén plakker. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Engelen in hemel
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk. Religieus. Circa 1900. Jugendstil. Voorstelling met engelen in de hemel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 110 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Balinese man
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk. Indonesische School '81. Balinese man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startprijs 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

4x Ida Bagus Madé Terang, Dans voorstellingen
Startprijs 200 EUR

4x Ida Bagus Madé Terang. 1915 - 1999. Indonesische School. Traditionele dans voorstellingen. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Landschap met schapen en herder
Startprijs 200 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

O. Krüger, Roodborstjes
Startprijs 200 EUR

O. Krüger. Duitse School. Titel: Rotkehlchen. Roodborstjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 34 cm. In goede staat.