Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21,5 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 200 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

3x Indonesische School, Soewardja
Startprijs 200 EUR

3x Indonesische School. Soewardja. Strandgezicht, dorpsgezicht en aanzicht van een rijstveld. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In goede staat.

Collectie lithografiën (Frankrijk)
Startprijs 200 EUR

Twaalf diverse lithografiën, Frankrijk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse voorstellingen. Onder andere Parijs. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 53 cm. In goede staat.

Aarnout van Gilst, Schelpenvisser op strand
Startprijs 200 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Hollandse schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jos Engbersen, Keniaanse man met bot en hoed
Startprijs 250 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 250 EUR

Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

H. Roidot, Riviergezicht
Startprijs 250 EUR

H. Roidot. 1877 - 1960. Riviergezicht. Belgische School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 31,5 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's
Startprijs 260 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Chinese vaas met dahlia's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 120 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met drie-master. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie)
Startprijs 300 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Twee studie tekeningen van Willem Roelofs. Front + verso met koeien voorstellingen. Potlood op papier. Afmeting: H 11 x B 18 cm. In goede staat.

L.M.W. Kessler, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd L.M.W. Kessler. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startprijs 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Keith Haring, Twee omhelsende figuren
Startprijs 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nr. 23/200. Twee omhelsende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Vrouwelijk naakt
Startprijs 320 EUR

Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Twee antieke gravures
Startprijs 320 EUR

Twee antieke Duitse handingekleurde gravures. 16e Eeuw. 1x Mont Brison slacht. 1x Slacht Maastricht. Door Frans Hoogenburgh. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk, Herberg met kaartspelers
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Herberg interieur met kaartspelers. Naar 17e Eeuws voorbeeld. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.

Han Veneman, Expressieve figuratieve voorstelling
Startprijs 400 EUR

Han Veneman. 1939 - 1991 (Almelo). Expressieve figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

Vincent Igor Ilinsky, Jazz zangeres met pianist
Startprijs 400 EUR

Vincent Igor Ilinsky. Oekraïne. 1966 - Kharkiv. Jazz zangers met pianist. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

M. v/d Sanden, Twee Chinese porseleinen kommen
Startprijs 400 EUR

Marian v/d Sanden. 2022. Twee Chinese porseleinen kommen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.