Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

Jan Balke, Stadsgezicht
Startprijs 150 EUR

Jan Balke. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. van Soest, Figuren in keuken
Resultaat: 60 EUR

C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen middenin in gat. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In matige staat.

Onduid. gesig., Vrouw bij wieg
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met vrouw bij wieg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 18 cm. In goede staat.

T. Warren, Geisha
Startprijs 150 EUR

Tonny Warren. 21e Eeuw. Geisha. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

van Gilst, Korenschoven
Startprijs 150 EUR

Van Gilst. Hollandse School. Circa 1930. Hollands landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

W. Gaylen, Stilleven
Resultaat: 150 EUR

W. Gaylen. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Resultaat: 100 EUR

Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Resultaat: 60 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.

L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven
Resultaat: 110 EUR

L.M. v.d. Weert. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Keith Haring, Twee omhelsende figuren
Startprijs 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nr. 23/200. Twee omhelsende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Resultaat: 90 EUR

Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.

Andy Warhol, Che Guevara (9x)
Startprijs 600 EUR

Negen grote lithografieën Che Guevara. Ontwerp Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 59 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.

Corneille, Duif met zon
Resultaat: 90 EUR

Guillaume Corneille, '97. Nr.: 57/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vissersboten op kade
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk. Frits G........ Circa 1940. Vissersboten op kade. Eén plakker. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Resultaat: 140 EUR

Verso D'anjou 1938. Verso + Pergel Glycines de Nice. Kustplaats Nice met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Kaiser, Romantisch winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Kaiser. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Resultaat: 70 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Antieke ets, Heer bij venster
Startprijs 100 EUR

Antieke ets. Circa 1900. Met signatuur Rembrandt fecit 1697. Heer bij venster. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 19,5 cm. In goede staat.

J.v.d. Weele, Romantisch paar
Startprijs 100 EUR

J. v.d. Weele. 19e Eeuw. Romantisch paar in medaillon. Aquarel op papier. Afmeting: H 27,5 x B 24,5 cm. In goede staat.

A. Wassenburg, Landschap Giethoorn
Startprijs 100 EUR

Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Landschap Giethoorn met brug, huis en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.