Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1311
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust

Resultaat:

70 EUR

Jan Balke, Stadsgezicht 1312
Jan Balke, Stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1313
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. van Soest, Figuren in keuken 1314
C. van Soest, Figuren in keuken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Vrouw bij wieg 1315
Onduid. gesig., Vrouw bij wieg

Resultaat:

100 EUR

T. Warren, Geisha 1316
T. Warren, Geisha
Startprijs 150 EUR
van Gilst, Korenschoven 1317
van Gilst, Korenschoven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
W. Gaylen, Stilleven 1318
W. Gaylen, Stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1319
J.J. v/d Stap, Hollands landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1320
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven 1321
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven

Resultaat:

110 EUR

Keith Haring, Twee omhelsende figuren 1322
Keith Haring, Twee omhelsende figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager 1323
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager

Resultaat:

90 EUR

Andy Warhol, Che Guevara (9x) 1324
Andy Warhol, Che Guevara (9x)
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Ongesigneerd? Stilleven 1325
Ongesigneerd? Stilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Corneille, Duif met zon 1326
Corneille, Duif met zon

Resultaat:

90 EUR

Onduid. gesig., Vissersboten op kade 1327
Onduid. gesig., Vissersboten op kade
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Verso D'anjou, Kustplaats Nice 1328
Verso D'anjou, Kustplaats Nice

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1329
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kaiser, Romantisch winterlandschap 1330
Kaiser, Romantisch winterlandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1331
K. Hammond, Romantisch havengezicht

Resultaat:

70 EUR

Antieke ets, Heer bij venster 1332
Antieke ets, Heer bij venster
Startprijs 100 EUR
J.v.d. Weele, Romantisch paar 1333
J.v.d. Weele, Romantisch paar
Startprijs 100 EUR
A. Wassenburg, Landschap Giethoorn 1334
A. Wassenburg, Landschap Giethoorn
Startprijs 100 EUR