Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats
Resultaat: 80 EUR

Wim v.d. Anker. 1911 - 1992. Botter bij aanlegplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht
Resultaat: 575 EUR

L.J. Kleijn. 1817 - 1897. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 30 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen
Resultaat: 400 EUR

H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Groot IJsselgezicht bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

A. van Everdingen, Landschap
Resultaat: 170 EUR

Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

J. Nisbet, Jachtstilleven met korhoenders
Resultaat: 130 EUR

J. Nisbet. Mogelijk Johan Nisbet. Engelse School. Circa 1900. Jachtstilleven met twee korhoenders. Olieverf op linnen. Bitumen craquelé donkere partij. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijke staat.

Jos Croïn, Brug over de Seine
Resultaat: 350 EUR

Jos Croïn. 1894 - 1949. Brug over de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.

Lithografie, Elisath met hond
Resultaat: 80 EUR

Lithografie Elisath met hond. Door Death Artory New York. 1979. Met watermerk + datering 2015. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Bouwput in stad
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput in stad met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 375 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. Poldergezicht met koeien en waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 150 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? Circa 1880. Landschap met watermolen en figuur. Eén beschadiging in de lucht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vakwerk-boerderij
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Landschap met vakwerk-boerderij, koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Herberg met kaartspelers
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Herberg interieur met kaartspelers. Naar 17e Eeuws voorbeeld. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.

Bart van der Leck, De jager 1913
Resultaat: 120 EUR

Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Resultaat: 600 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 150 EUR

Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

M. v/d Sanden, Twee Chinese porseleinen kommen
Startprijs 400 EUR

Marian v/d Sanden. 2022. Twee Chinese porseleinen kommen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder
Resultaat: 120 EUR

Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.

D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 120 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met patrijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Resultaat: 30 EUR

Graadt van Roggen, 1905. 1867 - 1959. Landschap met boerin en windmolen. Gedrukt door Hubert en van Santen Amsterdam. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Resultaat: 100 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Heinecke, Stadspoort Vianen
Startprijs 100 EUR

Wim Heinecke. 1895 - 1978. Stadspoort Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Johanna Lary, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

Johanna Lary. 1881 - 1941. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm .In goede staat.