Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats 1056
Wim v.d. Anker, Botter bij aanlegplaats

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht 1057
L.J. Kleijn, Hollands riviergezicht

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen 1058
H.J. van Wijngaard, IJsselgezicht bij avond met schepen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
A. van Everdingen, Landschap 1059
A. van Everdingen, Landschap

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Nisbet, Jachtstilleven met korhoenders 1060
J. Nisbet, Jachtstilleven met korhoenders

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jos Croïn, Brug over de Seine 1061
Jos Croïn, Brug over de Seine

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Pol Dom, Stilleven met cactus 1063
Pol Dom, Stilleven met cactus

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Lithografie, Elisath met hond 1064
Lithografie, Elisath met hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Bouwput in stad 1066
Cor Noltee, Bouwput in stad

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien 1067
A.J. Zwart, Poldergezicht met koeien

Resultaat:

375 EUR

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers 1068
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd?, Landschap met watermolen 1069
Ongesigneerd?, Landschap met watermolen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met vakwerk-boerderij 1070
Ongesigneerd, Landschap met vakwerk-boerderij

Resultaat:

160 EUR

Onduidelijk, Herberg met kaartspelers 1071
Onduidelijk, Herberg met kaartspelers
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bart van der Leck, De jager 1913 1072
Bart van der Leck, De jager 1913

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1073
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Resultaat:

600 EUR

Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok 1074
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 150 EUR
M. v/d Sanden, Twee Chinese porseleinen kommen 1075
M. v/d Sanden, Twee Chinese porseleinen kommen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder 1076
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder

Resultaat:

120 EUR

D. Kruizinga, Jachtstilleven 1077
D. Kruizinga, Jachtstilleven
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen 1078
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1079
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Resultaat:

100 EUR

Wim Heinecke, Stadspoort Vianen 1080
Wim Heinecke, Stadspoort Vianen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Johanna Lary, Glazen vaas met bloemen 1081
Johanna Lary, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

150 EUR