Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Andy Warhol, One dollar biljet
Resultaat: 600 EUR

Oud één dollar biljet. Series 1957 B. Met signatuur Andy Warhol + certificaat. In pvc-houder. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Two dollar biljet
Resultaat: 700 EUR

Oud twee dollar biljet met signatuur Andy Warhol. Met postzegel State of Oregon, afgestempeld 1976. Geheel in pvc-houder met certificaat. Afmeting: 15,2 x 20,2 x 3 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur in roeiboot
Resultaat: 750 EUR

Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Verso tekst Heyboer. Figuur in roeiboot. Olieverf op papier. Afmeting: H 104 x B 128 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof
Resultaat: 100 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen. Circa 1900. Eenden-familie aan de waterkant + Hoenderhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Craquelé. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In matige staat.

T. Heesakkers, Hollands wintergezicht
Resultaat: 250 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Resultaat: 180 EUR

Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

J.B. Jongkind, Havengezicht Honfleur
Startprijs 400 EUR

Johan Barthold Jongkind, 1865. 1819 - 1891. Havengezicht Honfleur. Jongkind sculp. Paris Cadart + Luquet Editeurs. Iets lichtschade. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 23 cm. In redelijk/goede staat.

J. B. Jongkind, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 500 EUR

Johan Barthold Jongkind, 1878. 1819 -1891. Stadsgezicht Parijs met koets en figuren. Jongkind pinx. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

J.B. Jongkind, Hollands riviergezicht
Startprijs 600 EUR

Johan Barthold Jongkind. (Rotterdam 1861). 1819 -1891. Hollands riviergezicht met boten, figuren en molens. Iets lichtschade. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen
Resultaat: 600 EUR

Pol Dom (verso). 1885 - 1978. Scheveningse vissersvrouwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 51,5 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Betsy Dom, Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 65 cm. In goede staat.

W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 175 EUR

W. van Kampen. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Abe Hisako, Spring flower with vase
Startprijs 50 EUR

Abe Hisako 1968. Lithografie. Titel: Spring flower with vase. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

Hendrik Verdonk, Hollandse romantische voorstelling
Resultaat: 140 EUR

Hendrik Verdonk. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse romantische voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A.A. Okaa, Rich lady
Resultaat: 450 EUR

A.A. Okaa. Modern werk 2008. Rich lady. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 150 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 31 cm. In goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar
Resultaat: 190 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boeren en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract figuratief
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Twee abstracte figuren
Resultaat: 100 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van Eef de weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee kleurrijke abstracte voorstellingen. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 47 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen
Resultaat: 170 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen. Gemengde techniek op papier. Groot werk heeft scheurtje langs kant. Afmeting: H 60 x B 40 cm. / H 68 x B 48 cm....

M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Resultaat: 550 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 97 cm. In goede staat.