Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Andy Warhol, One dollar biljet 1082
Andy Warhol, One dollar biljet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Andy Warhol, Two dollar biljet 1083
Andy Warhol, Two dollar biljet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap met boerderij 1084
Onduid. gesig., Landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Figuur in roeiboot 1085
Anton Heyboer, Figuur in roeiboot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof 1086
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
T. Heesakkers, Hollands wintergezicht 1087
T. Heesakkers, Hollands wintergezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden 1088
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden

Resultaat:

180 EUR

J.B. Jongkind, Havengezicht Honfleur 1089
J.B. Jongkind, Havengezicht Honfleur
Startprijs 400 EUR
J. B. Jongkind, Stadsgezicht Parijs 1090
J. B. Jongkind, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 500 EUR
J.B. Jongkind, Hollands riviergezicht 1091
J.B. Jongkind, Hollands riviergezicht
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen 1092
Pol Dom, Scheveningse vissersvrouwen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Bloemstilleven 1093
Betsy Dom, Bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret 1094
W. van Kampen, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

175 EUR

Abe Hisako, Spring flower with vase 1095
Abe Hisako, Spring flower with vase
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1096
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hendrik Verdonk, Hollandse romantische voorstelling 1097
Hendrik Verdonk, Hollandse romantische voorstelling

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
A.A. Okaa, Rich lady 1098
A.A. Okaa, Rich lady

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur 1099
Ongesigneerd, Lezende vrouw in interieur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar 1100
Willem Noordijk, Landschap met boeren en paardenkar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief 1103
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren 1104
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen 1105
2x Eef de Weerd, Abstracte voorstellingen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen 1106
3x Eef de Weerd, Abstracte figuratieve voorstellingen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1107
M. de Jongere, Rotterdamse haven met vrachtschepen

Resultaat:

550 EUR