Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren druivenschaar
Startprijs 80 EUR

Zilveren druivenschaal, 833/000, gekruld model met parelbewerking. MT. J.M. van Kempen & zonen, Voorschoten 1858-1924. 14x5,5cm. In goede staat.

Kristallen flacon met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen theebus met zilver. 800/000. Geslepen bus voorzien van een kraag en dop versierd met parelrand. ø8x17cm. In goede staat.

Lot zilver (divers)
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren bestek, met een cakevork, 8 theelepels en een suikerlepel met bloempatroon, een theeduim met roos, een suikerschep met een gulden en kwartje en 2 theelepeltjes indonesië. totaal ca 160 gr...

Lot zilverwerk, (divers)
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren schaaltjes met 2 specerijenbakjes op ronde voet. met floraal bewerkte rand en bijpassende lepeltjes, 800/000. ø7x5cm. En een bonbonmandje, rond model met ribben en geplaatst op een 12 ka...

Zwavelstokjeshouder
Startprijs 80 EUR

Zwavelstokjeshouder met een zilveren deksel en een zilveren hengsel versierd met graveerbewerking. 833/000. ø7x11cm. In redelijke staat.

2 Zilveren specerijenbakjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes, 800/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpoten, versierd met een getorste rand en voorzien van een deksel en greep. met 2 plated lepeltjes. 7x4x4cm. Totaal ca 73 ...

Lot zilver, divers
Startprijs 80 EUR

Lot divers zilver met 2 servetbanden en een vingerdoekring, collier met breidoppen, een speld met breidoppen en een servetketting. 833/000. totaal ca 79 gram. In goede staat.

Vier zilveren bijbelsloten
Startprijs 80 EUR

Lot met 4 zilveren bijbelsloten, 833/000, een dubbelslot, rechthoekig model versierd met rozet en graveerwerk, jl.:y1833, een gecontourneerd model met rasterbewerking, vermoedelijk 18e eeuw, en een ge...

19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Vijf zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Lot met 5 delen zilver, met twee kleine tafeltjes, een Delftse strooier met zilveren dop, een parfumflacon met graveerwerk en een miniatuur brandewijnkom. Diverse gehaltes. Zilver ca 107 gram. In goed...

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van floraal gezaagd decor, met parelrand, greepjes met bloemen en geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: H.Hooijkaas, Schoonh...

Karaf met slijp/zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.

Zilveren zout- en peperstrooier
Startprijs 100 EUR

Zilveren zout- en peperstrooier, 835/000, op ronde voet en voorzien van knerren en parelranden. ø4x12,5cm. Totaal ca 100 gram. Eén voet is iets model, verder in goede staat.

Zilveren visitekaarthouder
Startprijs 100 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 925/000, heup model met een rechthoekige vorm voorzien van graveerwerk met strikken en monogram: F.W. MT.: Boots Pure Drug Company, Birmingham, jl.: u:1919. 8x7x1cm. ca 62 ...

Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van een gezaagde opstaande rand met voluten, raster- en spijlen decor. ø13x3cm. ca 89 gram. In goede staat.

Lodereinfles met gouden dop
Startprijs 100 EUR

Lodereinfles met gouden dop en kraag, 585/000. Rechthoekig geslepen model voorzien van een achtkantige dop versierd met graveerwerk. 20x38x90mm. In goede staat

Zilveren pepermuntdoos
Startprijs 100 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerde doos met filigrain bewerking en opgesoldeerde elementen. MT.: J.H.Gaillard, Schoonhoven, jl.: b:1861. ca 36 gram. 6x6x2cm. Iets gedeukt, verde...

Zilveren lippenstifthouder
Startprijs 100 EUR

Zilveren lippenstifthouder, 800/000, vierkant model met graveerwerk voorzien van een spiegeltje welke zichtbaar is bij het openen van de lippenstift. Voorzien van een ovaal cabouchon geslepen agaat. 1...

Doos met draken motief
Startprijs 100 EUR

Alpaca doos voorzien van drakendecor met aan de achterzijde een plattegrond van Bali. 16x8x1,5cm.

Kavel zilveren houders
Startprijs 120 EUR

Lot met diverse zilveren houders, 833/000, opengewerkt met biedermeierdecor. Voorzien van een maggihouder, servethouder, viltjeshouder, houder voor luciferdoosjes en drie houders voor glazen bakjes. E...

Zilveren ovaal muntendoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren muntendoosje, 925/000, ovaal model met lijnen decor en monogram H.J. Voorzien van hangeroog. Enkele deukjes, verder in goede staat. 6x3x1,8cm. Brutogewicht 23,2 gram.

Zilveren roomkom
Startprijs 120 EUR

Zilveren roomkom, 833/000, rond model met plooien, geplaatst op een ronde voet. De kom is voorzien van een hamerslag bewerking. ca 110 gram. ø14x5cm. In zeer goede staat.

Inktstel met zilver
Startprijs 120 EUR

Fraai kristallen inktstel met zilver, 833/000. 2 Vierkante kristallen inktpotten met zilveren kraag en ronde dop, voorzien van parelranden. De potten staan in een zwart hardstenen basement. De onderho...

Zilveren schaal rond gezaagd
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 925/000, rond gezaagd model met golvende rand. MT.: Roberts & Dore, Birmingham, jl.: 1967. ø 14x3cm. ca 106 gram. In zeer goede staat.