G.F. Teijssen. 1873 - 1955. Jager met jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.