Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorhangers GG 3 paar
Startprijs 60 EUR

Oorhangers oud GG,585/000 3 paar, 2 paar met losse hangers in tulpvorm, 3,1 gr.

Ring WG zwart briljant
Startprijs 950 EUR

Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.

Hollands zilv. dienblaadje
Resultaat: 290 EUR

Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 100 EUR

Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

Zilveren kelk
Resultaat: 70 EUR

Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.

Ring GG diamant
Startprijs 130 EUR

Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.

Rijk bewerkte koffiekan
Startprijs 725 EUR

Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U

Broche GG, Gourmetschakel
Resultaat: 40 EUR

Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.

Ring GG/WG Citrien Briljant
Resultaat: 380 EUR

Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.

Malachiet collier, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks

Doosje met afbeeldingen
Startprijs 250 EUR

Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U

Engels zilv. cabaret
Startprijs 490 EUR

Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Broche GG, 7 briljanten, Quinn
Startprijs 700 EUR

Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...

Sidetable
Resultaat: 180 EUR

Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...

4 Borden, Nymphenburg
Startprijs 15 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

3 Satsuma vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G

Grote imari vaas
Startprijs 70 EUR

Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G

Bakje, zilv. rand
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G

Lage achtkantige tafel
Startprijs 100 EUR

Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G