Oorhangers oud GG,585/000 3 paar, 2 paar met losse hangers in tulpvorm, 3,1 gr.
Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U
Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.
Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
Ring GG/WG, met een peervormig geslepen Citrien, 10 crt. met een zeer goede kleur, en Briljanten totaal 0,11 crt. SI/W. ø 57, 5,5 gr.
Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.
Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...
Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G