14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Broche GG, 7 briljanten, Quinn 27
Broche GG, 7 briljanten, Quinn
Startprijs 700 EUR
Hollandse 3-laden commode 4215
Hollandse 3-laden commode

25 EUR

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw 2130
Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Notarislamp 2123
Notarislamp

50 EUR

11 Biljetten Westerbork 704
11 Biljetten Westerbork

200 EUR

6 Lepels & Vorken Christofle 139
6 Lepels & Vorken Christofle

30 EUR

Sidetable 4176
Sidetable

180 EUR

Antiek voetenbankje 4073
Antiek voetenbankje

45 EUR

Bank, Louis Quinze 4067
Bank, Louis Quinze

70 EUR

Aquarel, bloemen 3077
Aquarel, bloemen
Startprijs 20 EUR
Guess Horloge 396
Guess Horloge

50 EUR

Petroleumlamp 2119
Petroleumlamp

45 EUR

Weegschaal, koperen bakje 2465
Weegschaal, koperen bakje

30 EUR

Duinlandschap 1508
Duinlandschap

50 EUR

4 Tinnen borden 2082
4 Tinnen borden
Startprijs 40 EUR
Tegeltableau, groot schip 6567
Tegeltableau, groot schip

800 EUR

Jan Lary 1501
Jan Lary
Startprijs 150 EUR
Sabel 2071
Sabel
Startprijs 170 EUR
3 Onderscheidingen 2063
3 Onderscheidingen

175 EUR

Sidetable 4094
Sidetable

45 EUR

Doosje bodemvondsten 6212
Doosje bodemvondsten
Startprijs 25 EUR
Zaanse klok 3512
Zaanse klok

800 EUR

2 Paraplu's 2481
2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR
Zilveren zakhorloge 377
Zilveren zakhorloge
Startprijs 50 EUR