Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G
Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G
Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18