Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon
Resultaat: 750 EUR

Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G

Frans koffieservies
Resultaat: 500 EUR

12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Royal Albert,eetservies
Resultaat: 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Delftse plaquette
Resultaat: 300 EUR

Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

Kapitaal bord
Resultaat: 250 EUR

Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G

Porseleinen Droste servies
Resultaat: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Man en vrouw (walrustand)
Resultaat: 200 EUR

Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 200 EUR

5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 200 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

Collectie Swarovski
Resultaat: 190 EUR

Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...

11 Delen Meissen
Resultaat: 190 EUR

11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G

Blauwe vaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.

17e Eeuws delfts bord
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R

Chinese vaas 1900
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels, ca. 1700
Resultaat: 170 EUR

6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 170 EUR

Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G