Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 675 EUR

Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U

Zilveren dienschaal
Resultaat: 475 EUR

Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U

Zilveren thorapointer
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

Imari schotel met zilv. blaker
Resultaat: 275 EUR

Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.

Zilveren theepot
Resultaat: 235 EUR

Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U

Zilveren wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 180 EUR

Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G

6 Zilveren messen
Resultaat: 170 EUR

Zes mooie messen met zilveren heften 835/000 26,5cm. Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Engelse bestekkist Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 135 EUR

Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...

Beschuitbus/zilveren knop
Resultaat: 130 EUR

Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.

Zilveren visschep
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

Vrijmetselaar doosje + ring
Resultaat: 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U