Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...
Grote Chinese 18e eeuwse kraagvaas staand op houten console. Handbeschilderd met 2 grote staande paradijsvogels bij een boom en bloeiende planten. 43xø20cm.(zonder console) Cond.: G
Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U
Antiek Chinees porseleinen trekpotje Chien Lung (1735 - 1795) met blauw bloemdecor. Chipje tuit 5x9x6cm. Cond.: G
71-Delig porseleinen servies gemerkt Calyx Ware Adams (Member of the Wedgwood Group) 20e eeuw. Cond.: U
Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U
Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G
Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G
Grote blauw Chinese dekselpot ca. 1900. Voorkant gedecoreerd met landschapsdecor met figuren te paard op een brug. Achterkant gedecoreerd met een grote levensboom 26xø14cm. Cond.: G
Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.
Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Kantonese dekselpot 19e eeuw compleet gedecoreerd met krijgers, vlaggendragers en krijgers te paard 46xø24cm. Cond.: G-U
Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa H. 22 cm.
Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U
Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U
Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Ivoren spel (vlooienspel) 18e-19e eeuw bestaand uit een houder met diverse ivoren chips 7,5xø4cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Chinese 19e eeuwse Kantonese kraagvaas met tempelhonden op de rand en ringdecor. Vaas is geheel gedecoreerd met 2 draken tussen de bloemen en planten. (In de bomen is een gat geboord, was vroeger een ...
Antiek Chinees porseleinen miniatuur trekpotje Chien Lung (1735 - 1795). Blauw bloemdecor in zeer goede staat, 2 bakfoutjes Cond.: G
Twee 18e eeuwse borden Fam. Rose met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand handbeschilderd met guirlandes. 1 Bord met haarscheur en chipje, verder Cond.: G ø23cm.
Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G
Grote Meissen porseleinen terrine (Teichert) met zwiebelmuster ca. 1930 24x28x17cm. Cond.: G
Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G
Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G
Zes Chinese blauw/witte kop & schotels 18e eeuw, beschilderd met bloemen in 6 vakken. 5 Schotels zijn gaaf, 1 schotel met minimaal chipje ø23cm. 3 Kopjes zijn gaaf, 2 kopjes met minimaal chipje en 1 k...
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G
Gote bonte dekselvaas van imari porselein Japans eind 19e eeuw. Deksel met chip 36xø20cm. Cond.: R
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw. 1 Vaas beschadigd 31xø12cm. en 32xø13cm.Cond.: R-G
Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U
Antiek Japans ivoren doosje staand op bolpootjes 19e eeuw. Rijk bewerkt met bloemmotief en figuren in een tuin. haarscheuren 4x12x8cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen snuifbottle handbeschilderd met 6 figuren in landschap staand onder een boom 8,5xø3cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuifbottle. Geheel fijn handbeschilderd met diverse figuren in een landschap 8,5xø3cm. Cond.: G
(Allen het rechterbord!!!!!)Twee grote Delftsblauw porseleinen sierschotels ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstellingen naar schilderijen van Otto Eerelamn ø44cm. Cond.: G
Zes blauw Chinese kop (5xø8cm.) & schotels (ø13cm.) eind 19e eeuw met figuren- en peterseliedecor. Binnenkant kopje met bloemen. 1 Kopje en schotel met haarlijn, schotels lichte chipjes Cond.: G
Grote antieke celadon porseleinen kraagvaas met blauw decor van Chinese tekens 19e eeuw, in zeer goede staat 42xø18cm. Cond.: G
Twee Japanse goudimari porseleinen dekselvazen 19e eeuw. 1 Vaas beschadigd 25xø12,5cm. Cond.: R
2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U
Groot 19e eeuws tegeltableau , mangaan van kleur met afbeelding van de nachtwacht. Diverse tegels beschadigd 83x60cm. (met lijst) Cond.: R-G
Oud Royal Albert porseleinen restservies Engeland bestaande uit; 11 kop & schotels, 1 melkannetje, 1 ovaal schaaltje, 1 asbak, 1 bonbonschaal en 12 gebaksbordjes Cond.: G
Swatow vaasje compleet gecraceleerd met zilveren montuur. Eind 17e eeuw 6,5xø8,5cm. Cond.: G
Driedelig plateelstel met bloemdecor Schoonhoven Holland, ontwerp Corel ca. 1930 in zeer goede staat Cond.: G
Drie Hollandse Delftsblauwe keramiek pauwborden ca. 1800 met gele rand in zeer goede staat 4xø23cm. Cond.: G
Tien antieke 19e eeuwse tegels met blauw decor en havengezichten Holland. Lichte randschades 0,7x13x13cm. Cond.: G
Grote Japanse Satsuma keramiek vaas 19e-20e eeuw. Landschap met bloemendecor 38xø30cm.
Grote Makkums porseleinen sierschotel met bloemmotief 20e eeuw ø35cm. Cond.: G
Grote oude Chinese porseleinen dekselvaas, Kantonees begin 20e eeuw met vlinderdecor 34x17,5x17,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen trekpotje met blauw bloemendecor 18e eeuw. Handvat is slecht gerestaureerd 12x19x11cm. Cond.: R
Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G
Antieke ivoren Japanse Geisha op houten sokkel, 19e eeuw. Mooi uitgewerkt 17,3x5x3cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kraagvaas met bont decor van vele figuren. Fam. Rose stijl 20e eeuw 27xø14cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw (gekramd en gelijmd). Blauw decor met bloemen en capucijner rand ø28cm. en ø27,3cm. Cond.: M
Zes mangaankleurige tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1850-1860 13x13cm. Enkele met lichte schilfertjes. Cond.: G
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U
4 Delen Herend porselein 20e eeuw groen decor. 2x Kop & Schotels 5xø14cm. 1x bonbonniere met deksel 12x12x13cm. en 1 bloempot 10xø15cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 19e eeuw, randschade 13x13cm. Cond.: G
Twee Delfts bonte borden 18e-19e eeuw met randbeschadiging. Holland Cond.: R
Vier blauw Chinese borden 18e-19e eeuw. 2 Borden met figuren staand op een veranda, rand met bloemen (1 bord met haarlijn, 1 bord gelijmd) ø24cm. 1x Bord met bloemdecor, de rand ook met bloemen beschi...
Twee antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw bloemendecor 18e eeuw, in goede staat ø16,5cm. Cond.: G
43 Kristallen glazen met jachtmotief (landschappen met verschillende dieren). Enkele met lichte randschade Cond.: G
Grote antieke Delfts witte dekselvaas 18e eeuw, keramiek Holland. Lichte randschades 41xø23cm. Cond.: G
Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U
Vijf Petrus Regout Maastricht sierborden, motief canton in goede staat ø20,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R
Antiek kristallen olie- en azijnstelletje ca. 1900 (chip af) 23x18x16cm. Cond.: G
Bijzondere wandfontein, gemerkt Petrus Regout Maastricht Struis Holland. Koperen kraan en zeepbakje (beschadigd) ca. 1890 Holland 41x25x20cm. en 10x13x8cm. Cond.: G
Oud 13-delig gebaksstel Societe Ceramique Maastricht Holland, design Victoria (1 chip) 15x15cm. en 28x24cm. Cond.: G
6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G
Zes oude Hollandse tegels met Hindeloopen beschilderde lijsten 20e eeuw 17,5x17,5cm. Cond.: G
Grote antieke imari porseleinen bord (goudimari) ca. 1900. Prachtig decor van van bloemen, vogels en landschappen in zeer goede staat 5xø37cm. Cond.: U
Twee blauw Chinese vaasjes ca. 1820 met bloem- en bladmotief. 1 Vaasje aan de hals oude restauratie en beide lichte randschade 14xø7cm.
Zes Copier Leerdam 8-kantige dessertschaaltjes van glas 20e eeuw Holland. 1 Beschadigd 4x14x14cm. Cond.: G
19e Eeuwse celadon kraagvaas gedecoreerd met een boom en vogel zittend op een tak 23,5xø9,5cm. Cond.: G
Keramiek wand-hangbloembak 2e helft 20e eeuw met kunstcracele, handbeschilderd met wapenmotief en zeilschip 18x23x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delige opaline stel vazen ca. 1900. gelithografeerd en handbeschilderd met gouddecor 24xø12cm. Cond.: G
Porseleinen beeld Thüringen 2e helft 20e eeuw polychroom beschilderd. Afbeelding van "Alter Fritz" zittend op een stoel. 26x17x14cm.
Drie vroeg 19e eeuwse blauwe waterlandschap tegels in een zeskant ca. 1820 13x13cm. Cond.: G