Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur. 'Boeren jongen met handen in zijn zak'. Door Julius Paul Schmidt-Felling, 1835-1920. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen plated boeddha, zittend op lotusbloem, met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne bronzen danseres op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Milo'. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. 'Vrouw op stoel'. 'Beeldhouwer'. 'Vrouw met korf'. Afmeting: 27 -46 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén gepolijste engel. Eén ridder te paard. Afmeting: 40 - 58 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'Nymphe des Bois' par L. Moreau. 20e Eeuw. 'Bosnimf met vogel en bloem'. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau buste. Circa: 1915. 'G.V. Vaerenbergh Nr. 858'. Gepolychromeerd gips. Beschadigingen. Afmeting: 66 x 38 x 20 cm. In redelijke staat.
Lot van vijf oude beelden. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof gegoten, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 30 - 56 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: ' Son of the sun'. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Brons gegoten stijgerend paard op basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antiek spekstenen figuur, twee uilen met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 21 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 'Twee gezichten'. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 'Knielende naakte dame'. Gesigneerd J. Patene. Eind 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Thaise bronzen musicerende figuren. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.