Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
332 Resultaten
Kavel: 6009

Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat: 2.200 EUR

Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...


Kavel: 6376

2 x Chinese vaas

Resultaat: 1.300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met teksten, figuren en florale decor. Grotere vaas gaaf + gemerkt. Vaas met vazen + florale decor, chips bovenrand. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijk/goede s...


Kavel: 6010

Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.

Resultaat: 1.100 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...


Kavel: 6026

2 Chinese Kang Xi vazen.

Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6028

9x Verdeelschaal

Resultaat: 950 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 6048

Lot diverse kop + schotels (30 delen)

Resultaat: 900 EUR

Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...


Kavel: 6304

Bolvaas, blauw glazuur.

Resultaat: 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6574

Chinese gemberpot

Resultaat: 750 EUR

Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.


Kavel: 6039

Kutanie bloempot

Resultaat: 700 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6008

2x Knobbelvaas

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6017

6 x Kop + schotels.

Resultaat: 650 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6024

Delftse sierschotels, 'William & Mary'.

Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.


Kavel: 6027

9x Verdeelschaal

Resultaat: 650 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6038

Yixing theepot.

Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 6032

Wanli schotel

Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.


Kavel: 6029

Kang Xi kaststel, 5-Delig.

Resultaat: 550 EUR

Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...


Kavel: 6035

Bolvaas, 'Familie Rose'.

Resultaat: 550 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6321

8x Verdeelschaal

Resultaat: 525 EUR

Acht antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Rose' verdeelschalen. Gemerkt, met tekst, bloesem en vogel decor + goudrand. Afmeting: 5 x 21 x 11 cm. + 5 x 18 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

Chinese vaas

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 6094

9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje

Resultaat: 500 EUR

Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...


Kavel: 6311

3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.

Resultaat: 500 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...


Kavel: 6317

6x Chinese kopjes + deksel

Resultaat: 500 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + deksels met figuur in tuin decor. Eén deksel chips. Gemerkt. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6345

2 Antieke Delftse dekselvazen

Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6006

Sitzendorf pronkvaas

Resultaat: 475 EUR

Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.