Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
218 Resultaten
Kavel: 3040

Duitse SS Kettendolk

Resultaat: 5.000 EUR

Duitse SS Kettendolk met gravering op lemmet 'Meine Ehre heisst Treue', met SS-teken, adelaar, hakenkruis en originele ketting. Niet gemerkt zoals het hoort. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. ...


Kavel: 3134

Oosterse vergulde dolk

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde Oosterse dolk met florale decors en ivoren heft. Afmeting: 31,3 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

Derde Rijk marine dolk

Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3041

Derde Rijk 'Napola-dolk'

Resultaat: 650 EUR

Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3029

Antiek Engels vuursteenpistool

Resultaat: 600 EUR

Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 3031

Harnas met helm.

Resultaat: 600 EUR

19e Eeuws harnas-borstplaat en (parade)helm met phenix en vrouwengezicht. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede originele staat.


Kavel: 3121

Duitse sabel, 19e eeuw.

Resultaat: 600 EUR

19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3303

Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Nederlandse politie helm

Resultaat: 550 EUR

Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3058

Ponjaard Adelborst marine dolk

Resultaat: 550 EUR

Hollandse marine ponjaard adelborst dolk met ivoren grip. Model 1889. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3055

'Beaumont' kogelgeweer

Resultaat: 525 EUR

19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.


Kavel: 3310

Set pistolen.

Resultaat: 525 EUR

Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3007

Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

Duitse koppelriem + bajonet

Resultaat: 475 EUR

Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3033

Percussie geweer (19e eeuw)

Resultaat: 475 EUR

Percussie geweer met gravering 'Maastricht F. Stevens 1871'. 19e Eeuw. Opstelvizier niet compleet. Verder in goede staat. Afmeting: 133 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Marine officiers sabel

Resultaat: 425 EUR

Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.


Kavel: 3030

Wehrmacht officiers dolk

Resultaat: 425 EUR

Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3044

Oosters geweer (lont ontsteking)

Resultaat: 400 EUR

Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.


Kavel: 3057

Derde Rijk Luftwaffe dolk

Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3075

Pistool, 12-schots.

Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse 12-schots revolver. Oxydatie. Afmeting: 26 x 6 x 15 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3117

Antieke sabel

Resultaat: 375 EUR

19e Eeuws sabel met ijzer en hoorn bewerkt heft. 'No. 4 - 1895'. Lichte oxydatie. Afmeting: 100 cm. In goede staat.


Kavel: 3028

Amerikaanse plated degen

Resultaat: 360 EUR

Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...


Kavel: 3061

Dubbelloops vuursteen pistool, 12 mm.

Resultaat: 350 EUR

Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Antiek 6-loops penvuurpistool

Resultaat: 330 EUR

Zeldzaam 19e eeuws 6-loops penvuur pistool (kort pistool). Originele patina. Afmeting: 14 cm. In goede staat.