Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G
Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U
Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.
Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.
Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G
Notenhouten Hollandse 3-laden barokcommode ca. 1950. Blad is gefineerd met wortelnoten. 62x64x36cm. Cond.: G
Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.
Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.
Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.
Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.