2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter
6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G
2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G
Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.
Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.
Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U
Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R
Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G