Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.
Kunststoffen tand nagegoten van een walrustand. geheel in de stijl van de 19e eeuw. gegraveerd met VOC schepen, diverse vogels en walvissen. 55cm. Cond.: G
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G