Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Porseleinen figuur, ivoorkleurig, Guan Yin, god van het medeleven 35cm.
Grote porseleinen Guan Yin eind 20e eeuw, ivoorkleurig, patron van het medeleven.
Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Bronzen sculptuur van een mijnwerker met lamp op houten voet, Gesigneerd Hubert eind 19e eeuw, H.:25cm. Cond.: U
Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellende 2 olifanten in gevecht. Staand op marmeren sokkel 21e eeuw 32x49x15cm. Cond.: G
Bronzen golfspeler 21e eeuw,op een ronde marmeren voet. H.26 cm.
Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.